Opruiming begonnen, kijk bij  SALE RUITER  of bij  SALE PAARD maar voor alles geldt OP=OP!

Eques rvs watertrens enkel gebroken

46,00

Eques rvs watertrens enkel gebroken is gemaakt van roestvrij staal en is makkelijk in het onderhoud. Na het rijden alleen even afspoelen en klaar!

Loading...

Eques rvs watertrens enkel gebroken

Eques rvs watertrens enkel gebroken is gemaakt van roestvrij staal en is makkelijk in het onderhoud.
Na het rijden alleen even afspoelen en klaar!

Een watertrens heeft losse beweegbare ringen, waardoor de hulpen van de ruiter indirect inwerken. Door de beweegbare ringen is er meer beweging in de mond mogelijk.
Een enkel gebroken bit heeft een scharnierende werking.  Alhoewel veel paarden hier goed op reageren, kan het een nadeel zijn dat het midden van het bit iets omhoog komt en daardoor in het gehemelte kan prikken. Brengt het paard het hoofd omhoog tijdens het rijden, kan je wellicht voor een dubbel gebroken bit kiezen.

LET OP: vanwege hygiĂŤnische redenen en eventuele beschadigingen mogen bitten niet geruild worden.
Wil je meer weten over de bitten? Lees dan onze blog.

Kenmerken Eques rvs watertrens enkel gebroken

  • Dikte: 10mm
  • RVS
  • Water-trens
  • Enkel gebroken
  • Duurzaam
  • Makkelijk in onderhoud

Eques

Eques is een mooi Deens merk, speciaal voor IJslanders. Rasmus Møller Jensen is begonnen met zadels maar inmiddels heeft Eques meer dan 300 unieke artikelen in het assortiment. Eques heeft een mooie lijn hoofdstellen en ook prachtige zadels.

Bit maat

10.5 cm, 11.00 cm, 11.5 cm

Merk

Eques

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Klantenservice

Heb je een vraag aan de Atorka Klantenservice? Op de pagina FAQ vind je antwoord op veelgestelde vragen. Staat je antwoord daar niet bij, vraag het ons gerust. Ons telefoonnummer is 0348-446168, maar een mailtje sturen kan ook.

Je kan natuurlijk ook langskomen in onze shop in Montfoort. Wij zijn op werkdagen open van 9.00 uur tot 14.00 uur. Wil je buiten deze tijden komen? Maak dan even een afspraak, dan zorgen wij dat er iemand is om je te ontvangen.

Als jij niets wilt missen van Atorka Ruitersport, volg ons dan op Facebook of meld je aan voor de Atorka nieuwsbrief.

Gerelateerde producten

Nieuw
Ruikam XL ComfortCare
Ruikam XL ComfortCare
20,95
Aanbieding
Nieuw
HayPlay ButtonBag XL
HayPlay ButtonBag
102,40120,40
Nieuw
Eques Kingsland Singel
Eques Kingsland Singel
160,00
Nieuw
Topreiter Orka Anatomisch kopstuk
Topreiter Orka Anatomisch kopstuk
95,00
Nieuw
Topreiter Kjarkur kopstuk
Topreiter Kjarkur kopstuk
95,00
Nieuw
Topreiter Kjarkur neusriem
Topreiter Kjarkur neusriem
85,00
Nieuw
Topreiter Orka neusriem
Topreiter Orka neusriem
85,00
Nieuw
Catago IJslandse anatomische neusriem
Catago IJslandse anatomische neusriem
64,95
Nieuw
ThinLine Flexible Breakaway Halster
ThinLine Flexible Breakaway Halster
66,00
Vliegendeken Mesh Superior
Vliegendeken Mesh Superior
69,95
Winkelwagen0
Er zijn geen producten
Verder winkelen
0

Maattabel

Hier is plaat voor een uitleg over de manier waarop het beste gemeten kan worden. Ook kan bijvoorbeeld uitgelegd worden waar en op welke wijze de taillemaat, borstomvang of heupomvang het beste opgenomen kan worden. Waarschuwing dat maten kunnen afwijken per model? Alle maten zijn in cm.